Detox keskus

DETOX ehk organismi puhastamiskeskus on ideaalne koht inimestele, kes soovivad parandada oma tervist ja tagada selle edasine parem toimimine.

Peamised põhjused, miks meie juurde tulla:
Kaalu korrigeerimine
Immuunsüsteemi tugevdamine
Ainevahetuse normaliseerimine

DETOX-keskus on kasutanud dieettoitlustamise programmi „Figuurisõber” ja organismi puhastamise ja noorendamise DETOX-programmi juba alates 2013. aastast.

Tugineme kogemustele, mis on sanatoorse ja kuurordialase tegevuse valdkonnas omandatud juba alates aastast 1961. Eestis pakume oma klientidele protseduure, milleks kasutame ainulaadseid innovaatilisi seadmeid ja aparaate, nagu ka juba aastakümnete jooksul äraproovitud ja ennast tõestanud raviplaane. Need võimaldavad mitte ainult saada lahti liigsest kaalust, vaid parandada ka organismi üldist seisundit. “Narva-Jõesuu” ravispaa tervisekeskusel on ka vastavate teenuste osutamiseks vajalik Terviseameti väljastatud litsents.

Meie nägemuse kohaselt on DETOX-meetodi puhul tegemist tervikliku süsteemiga, mis sisaldab unerežiimi, veekeskuse protseduure, jalutuskäike mererannas, joomisrežiimist kinnipidamist ja eridieete.

Kasutades ühte meie autoriprogrammidest, anname lühikese aja jooksul teile tagasi suurepärase enesetunde, rõõmsa meeleolu ja taastame organismi normaalse toimimise.

Meie filosoofia:

Ei mingit nälgimist

Meie koostatud menüü tagab teile liikumise püstitatud eesmärgi poole ja seda ilma mingite närvivapustusteta ja soovita tühjendada kohe lähedalasuv kauplus.

Abistavad kiudained

Kiudained aitavad vähendada kehakaalu ja parandada tervist. Toiduainetes sisalduvad kiud on meie igapäevase dieedi oluliseks komponendiks. Kiudained, mille töötlemine toimub meie organismis soolestiku kasuliku mikrofloora abil, aitavad kaasa meie ainevahetussüsteemi stabiilsele toimimisele.

Arteesiakaevust pärit vesi

Inimese keha koosneb umbes 60% ulatuses veest (nimetatud protsent võib varieeruda vastavalt vanusele, joogirežiimile jne). Meie organism vajab puhast vett ja meil on hea meel anda teile teada, et “Narva-Jõesuu” ravispaa DETOX-keskuses valmistatakse kogu toit ja kõik joogid kõige kõrgema puhtusastmega arteesia veega, mis on ammutatud sügavast maa-alusest järvest. Kusjuures juurdepääs sellele veele on üksnes Narva-Jõesuu veekeskusel.

Aeg iseenda jaoks

Võtke endale aega ja heitke liigsed askeldused kõrvale. Külastage kiirustamata meie arteesia veega täidetud massaaživanne, nautige saunamõnusid ja lõõgastuge nende protseduuride käigus. Tundke elust naudingut ja energia juurdevoolu.

Normaalne toit

Lisaks erinevatele smuutidele ja püreedele pakume kerget ja kasulikku vitamiini- ja makro- ning mikroelemendirikast toitu. Menüüst on täielikult välistatud jahu, lisatud suhkur, gaseeritud joogid, rasvane toit, pooltooted jne.


Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!