Broneeri tuba

Antistress keskus

Puhkus spaas on imeline. Kuid mõnikord vajad enamat kui lihtsalt mullivann ja massaaž. Kui jõud lõpeb ja tundub, et kogu maailm on sinu vastu, on see signaal, et vajad taaskäivitamist.

Medical Spa Narva-Jõesuu ainulaadne Antistress keskus on ainus Baltikumis, kus pakutakse:


Aprillist kuni oktoobrini on MEDICAL SPA NARVA-JÕESUUS avatud suurim soojendusega välibassein Eestis, mis on täidetud puhtaima arteesia veega.

Meie juures viibimise ajal saad valida endale meelepärase treeningu. Aqua Zumba, venitused, jõutreening ja kepikõnd mere ääres – kõik sinu rahuloluks ja terviseks.

Kehv uni, väsimus ja stress on ülekaalulisuse peamised põhjused. Kroonilise stressi korral kannatab immuunsüsteem ja 60% inimestest võtab kaalus juurde. Meie pakume kompleksset lähenemist.

Lisaks protseduuridele oleme loonud spetsiaalsed toitumissüsteemid, mis aitavad normaliseerida soolestiku tööd, säilitada noorust ja reguleerida kehakaalu.

Pingeid ja stressi aitab maandada väike hubane saunakompleks koos basseiniga. Seal on kolme erinevat tüüpi saunad (aurusaun, aroomisaun, soome saun), mullivann ja sanaarium.


Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!