Tervendav puhkus

Tervise eest hoolitsemine on trend! Meie tervisekeskusesse on põhjust tulla teadlikult oma immuunsust tõstma või siis oma tervist taastama. Vanusest sõltumata. Lastega või ilma.

Oleme teadlikult investeerinud aparatuuri, mis on ainulaadne terves Eestis. Hea külaline, tea, et aparaadihoolitsus on tõhus, aga ka väga mõnus! Uusim tehnoloogia aitab saavutada efektiivse ja kiire tulemuse – tõestatud!

Vaata:

Tervise taastamine algab meie kogenud meditsiinipersonali vastuvõtust, kes aitab määrata sobivad terviseuuringud ning raviprotseduurid. Tegeleme närvisüsteemi, luu- ja liigestehaiguste, südame ja veresoonkonna probleemide ning hingamiselundite haigustega. Külalist juhatavad ja abistavad kogu tervisepuhkuse ajal õed ja teenindav personal.

Narva-Jõesuu Medical Spa on ainus ettevõte Eestis, kes teeb koostööd Loode-Venemaa Metšnikovi – nimelise riikliku meditsiiniülikooliga. Ülikooli füsioteraapia ja meditsiinilise rehabilitatsiooni kateeder pakub teaduslik- metoodilist tuge, osaleb ravikavade väljatöötamisel ja korraldab arstidele täiendusõpet. Kateedrit juhib professor Vera Kirjanova.


Uudiskiri

Telli meie uudiskiri, et saaksime sulle parimad Narva-Jõesu Medical Spa pakkumised saata!