Broneeri tuba

Protseduur aparaadiga N.O.logy® Stendo Pulsewave (uudne pneumokompressiooni meetod)

Ainulaadne seade, oma klassi liider, mis loomise aluseks on 1998. aastal lämmastikoksiidi (NO) molekuli ja selle mitmekülgse rolli avastamise eest organismis saadud Nobeli preemia. See patenteeritud eksklusiivne tehnoloogia on ainus seade maailmas, mis suurendab lämmastikoksiidi, meie tervise molekuli, tootmist organismis.

Lämmastikoksiid (NO) soodustab veresoonte laienemist, hapnikusisalduse suurenemist veres, hoiab ära trombide teket ja vähendab stressihormoonide kahjulikku mõju.

Protseduurikuuri läbides tervendate keha seestpoolt, mis on oluline tegur pikaealisuse tagamisel. Me ei saa vananemist peatada, kuid saame seda oma keha eest hoolitsedes aeglustada. See seade on kindel valik, kui soovite anda oma kehale parimat.

Protseduur parandab vere mikrotsirkulatsiooni, taastab veresoonte toonust, on tervendava ja tselluliidivastase toimega, vähendab lümfiringe ummistusi ja turseid. Samuti kohandub seade protseduuri ajal iga kliendi pulsisageduse ja südamerütmiga ning tänu sellele lõõgastub klient rütmiliste kokkutõmmete ajal ja naudib protseduuri.


N.O.logy® Stendo Pulsewav (20 min) 20 €
Kuur – 5 korda (20 min) 80 €
N.O.logy® Stendo Pulsewav (30 min) 25 €
Kuur – 5 korda (30 min) 100 €
N.O.logy® Stendo Pulsewav (40 min) 30 €
N.O.logy® Stendo Pulsewav (60 min)35 €
Lisainformatsioon ja broneerimine:
Tel: +372 35 99 523
E-mail: ilu@narvajoesuu.ee

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!