Broneeri tuba

“Fitness nädalavahetus Kristiga” (2 ööd)

Veeda sportlik ja energiline nädalavahetus Kristiga!

Kristi Roosimägi – pikaaegse kogemusega treener ja koolitaja, aktiivne naine, kahe lapse ema ja eluaegne õppur!

Sind ootab põnev nädalavahetus, kus puhkame, treenime, suhtleme ning naudime elu. Lisaks treeningutele kohtume laupäeval toitumisnõustaja Teele Tederiga, kes oma isikliku kogemuse (kaotas 36 kilo) ja nõustamise kaudu aitab inimestel parandada elukvaliteeti ning avastada enda jaoks sobivaim elustiil.

14.04
15.04
16.04

🎁 Puhkust meie juures teeb veelgi meeldivamaks: 


Treener Kristi Roosimägi

“Kristi sütitab oma energia ja positiivsusega!
Tal on suur pagas kogemusi ja teadmisi- staaž üle 23 aasta rühma- ja personaaltreenerina, millest üle 10ne aasta treenerite koolitaja ja BODYART School International esindajana Eestis. Igapäevaselt arendab ta persoonibrändi Kristi Fitness ja treenib inimesi oma privaatses Body Studios ja Golden Club spordiklubis. Lisaks on Kristi ema ja aktiivne naine, kes naudib heaolu ja väärtustab aega iseendale. Treeni koos Kristiga ning saa hea tujuga supervormi!”

Toitumisnõustaja Teele Teder

“Veel viisteist aastat tagasi oli Teele kindel, et see, millised me välja näeme, ei ole kuidagi seotud sellega, mida me sööme. Et kui oled suureks loodud, siis lihtsalt oled seda. Õnneks õpetas talle elu, kui valesti oli seda arvanud. Teele on tänaseks tänu toitumisele kaotanud oma kehakaalust 36 üleliigset kilo ning saavutanud ideaalkaalu. See kogemus innustas teda niivõrd, et õppis 2015. aastal Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustajaks, et ka teisi aidata. Kaalu langetamisest tuleb meile rääkima Teele Teder, kes on toitumisnõustaja City tervisekliinikus, kaasautor terviseteemaliste artiklite kirjutamisel ajakirjas Oma Maitse, Smartfoodis menüüde koostaja ning toiduteemalise podcasti Toidujutud üks saatejuhte.”

½ TWIN
(2 ööd)
SINGLE
(2 ööd)
189 € 229 €
Pakkumine kehtib broneerimiseks ja majutamiseks ajavahemikul 14 – 16.04.2023

Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!