Broneeri tuba

“Eksklusiivne Fitlapi nädalavahetus” (2 ööd)

Sul on suurepärane võimalus saada Narva-Jõesuu Medical SPA-s osa Fitlap nädalavahetusest. See tähendab kolm päeva Fitlap toite ja ägedaid treeninguid imelises kuurortlinnas Narva- Jõesuus. Kasuta suurepärast võimalust saada suurtes kogustes motivatsiooni, koguda uut energiat ning nippe ja trikke tervisliku eluviiside kohta. Laager sobib nii kogenud Fitlapi platvormi kasutajale, kui neile, kes tulevad meie üritusele sellega tutvust tegema.

Fitlap on Eesti üks populaarsemaid toitumiskava platvorme, mis aitab inimestel saavutada tervislikku kehakaalu. Fitlap toitumiskava keskendub mitmekesistele ja tervislikele toiduvalikutele. Üheks suurimaks plussiks on see, et toitumiskava kohandatakse vastavalt kasutaja eelistustele ja vajadustele. Lisaks toitumiskavale leiab Fitlapist toidupäeviku, mille abil saab ise oma toitumist jälgida. Uuri rohkem 👉 www.fitlap.ee


Reede
Laupäev
Pühapäev

🎁 Puhkust meie juures teeb veelgi meeldivamaks: 


Toitumisnõustaja Irina Tamme

Irina Tamme on Fitlapi toitumisnõustaja, kes on ise käinud läbi pika kaalulangetuse teekonna. Ta on läbinud Rahvatervise Akadeemias põhjaliku toitumisnõustaja õppe ning osalenud paljudel erinevatel toitumisalastel koolitustel. Lisaks tööle ja õppimisele armastab ta perega koos aega veeta ja looduses viibida. Tema siiras soov on aidata võimalikult palju inimesi tervisliku toitumise teele, sest ta teab, et see võib olla elumuutev.


TWIN (2 ööd)
(hind kahele)
SINGLE (2 ööd)
(hind ühele)
398 € 299 €
Pakkumine kehtib broneerimiseks ja majutamiseks ajavahemikul: 05.04-07.04.24 / 07.06-09.06.24 / 06.09-08.09.24

NB! Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta. Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata ravispaast “Narva-Jõesuu” mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.


Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!