Broneeri tuba

Programm «Detox Smoothie» al. 2-st ööst

Oleme loonud erilise puhkuseprogrammi «Detox Smuuti». Lisaks mõnusale spaa puhkusele kavas on ülimaitsev ning tervislik menüü, kust ei puudu ka lisanditega smuuti.

Meie smuutid on maitsvad, toitvad ja tervislikud. Smuutid on rikastatud eriliste segudega, mis annavad täiskõhutunnet ning on täis kiudaineid ja mineraalaineid.

Segame sisse vaid armastusega tehtud Eesti toodangut. Meie lemmikuteks on BodyFood ja Tammejuure mahetalu kvaliteetne toodang.

Teid ootab:

Vestlus meie teadliku tervisekeskuse personaliga (15 min) ja lõõgastavad hoolitsused:

Lõõgastav protseduur tõhusal vesimassaaživoodil QUATTROMANO (40 min)
See on ainulaadne vesimassaazivoodi, mille sarnast ei ole Eestis. Kui lamate mugavalt soojal massaaživoodil, masseerivad neli liikuvad veelained tervet keha või ainult vajalikku piirkonda. Protseduur aitab vähendada lihaspingeid, parandada vereringet, parandada ainevahetust ja suurendada üldist heaolu.
Lõõgastustuba (20 min)
Selles 20-minutilises protseduuris ei ole midagi juhuslikku. Protseduur toimub teadlikult valitud ja valgustatud ruumis. Meeldiv muusika, valgus ja massaaži emotsioonid toetavad kõik külalise ärevuse, pinge, stressi, valu ja unehäirete leevendamist. Veel on oluline öelda, et protseduuril kinnitatakse külalise kõrvade külge kaks elektroodi, mis suurendavad alfalaineid inimese ajus. Alfalaineid seostakse ärkvelolekul lõõgastumisega, rahustades seega kesknärvi süsteemi.
Kingituseks:
Stretching treeningud. Treeningud toimuvad 2x nädalas, igal esmaspäeval ja kolmapäeval!
Aqua Zumba treeningud. Aqua Zumba ehk esiaeroobika toimub sisebasseinis E-R.
Tasuta kepid Nordic Walking.

Lisaöö hinna sees on:

TWIN (kahele) SINGLE
Programm (2 ööd)356 € 
(178 € / in)
228 €
Lisaöö178 € 
(89 € / in)
114 €
Pakkumine kehtib broneerimiseks ja majutamiseks ajavahemikul kuni 30.12.2024

NB! Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta. Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata ravispaast “Narva-Jõesuu” mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.


Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!