Broneeri tuba

Programm “ANTISTRESS” (5 ööd)

Kui stress võtab elult rõõmu ja värvid, aitab sind puhkus Narva-Jõesuu Medical spaas. Spaa – programm „Antistress“ kingib sulle 5 päeva täiusliku puhkust, lõõgastavaid hoolitsusi ja saunakeskuse külastusi.

SPAA PROGRAMM SISALDAB:

Tervendavad ja lõõgastavad hoolitsused vabastavad stressist ning kingivad elurõõmu:
Lõõgastav protseduur tõhusal vesimassaaživoodil QUATTROMANO (40 min)
See on ainulaadne vesimassaazivoodi, mille sarnast ei ole Eestis. Kui lamate mugavalt soojal massaaživoodil, masseerivad neli liikuvad veelained tervet keha või ainult vajalikku piirkonda. Protseduur aitab vähendada lihaspingeid, parandada vereringet, parandada ainevahetust ja suurendada üldist heaolu.
Stressivastane massaaživann arteesiavee ja ürdiõliga (10 min)
Protseduuril on lõõgastav toime närvisüsteemile ja lihastele, ühtlasi parandab see vereringet ja ainevahetust. Üldtoniseeriv, lõdvestav, pehmendav, sobib närvilisuse ja stressi korral.
Lõõgastustuba (20 min)
Selles 20-minutilises protseduuris ei ole midagi juhuslikku. Protseduur toimub teadlikult valitud ja valgustatud ruumis. Meeldiv muusika, valgus ja massaaži emotsioonid toetavad kõik külalise ärevuse, pinge, stressi, valu ja unehäirete leevendamist. Veel on oluline öelda, et protseduuril kinnitatakse külalise kõrvade külge kaks elektroodi, mis suurendavad alfalaineid inimese ajus. Alfalaineid seostakse ärkvelolekul lõõgastumisega, rahustades seega kesknärvi süsteemi.
Kuiv osoonivann (10 min)
Osoonivannil on terve rida kasulikke omadusi: see kõrvaldab toksiinid kehas, aktiveerib epidermaalseid rakke, vähendab kroonilise väsimussündroomi ja tõstab immuunsüsteemi.
Kromoteraapia Himalayan Cube VIP-soolakambris (20 min) 2 protseduuri kingituseks
Luksuslik Itaalia stiilis kujundatud tuba Himaalaja soola ja kromoteraapiaga ei ole mitte üksnes moodne, vaid ka kasulik! Protseduuri ajal teid ümbritsev soolaaur mõjutab mitte ainult hingamiselundeid, vaid ka naha seisundit. Immuunsüsteem tugevneb, enesetunne ja meeleolu paranevad.
Kingituseks Stretching treeningud. Treeningud toimuvad 2x nädalas, igal esmaspäeval ja kolmapäeval! Aqua Zumba treeningud. Aqua Zumba ehk vesiaeroobika toimub sisebasseinis E-R.

Lisaks hoolitsustele kuulub programmi:

Selleks, et teie puhkus oleks veelgi säravam ja meeldejäävam, soovitame broneerida meie uued tooted:
Soovi korral saate lisatasu eest buffee stiilis eine asendada einetega:
  • Fitlap menüüst 119 €
  • Detox menüüst 119 €
Spaa programm “Antistress” (5 ööd) P-R
SINGLE425 €
½ TWIN335 €
Pakkumine kehtib broneerimiseks ja majutamiseks pühapäevast reedeni ajavahemikul kuni 22.12.2023 / 02.01 – 31.05.2024

NB! Administratsioon jätab endale õiguse hindu etteteatamata muuta. Tasutud teenuste eest, mis on jäänud kasutamata ravispaast “Narva-Jõesuu” mitteolenevatel põhjustel, raha tagasi ei maksta.


Uudiskiri

Liituge meie uudiskirjaga, et nautida Narva-Jõesuu ravispaa parimaid pakkumisi!